Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

Ekspresowy program antycellulitowo-wyszczuplający AROSHA

Pielęgnacja AROSHA spowoduje, że będziesz dumna ze swojego ciała...

Dzięki specjalistycznej formule, poradzimy sobie z wszelkimi niedoskonałościami ciała. Zabiegi te wygrywają walkę z otyłością, każdym rodzajem cellulitu, czy skórką pomarańczową. Zdecydowanie ujędrniają i nawilżają skórę zwiotczałą i wysuszoną. Jest to najnowocześniejsza metoda polegająca na dostarczeniu wysoko skoncentrowanych składników aktywnych do tkanek.
Polecane są również po intensywnych próbach odchudzających, po których jakość skóry pozostawia wiele do życzenia. Przy zastosowaniu kosmetyków AROSHA, już po pierwszym zabiegu zauważymy zmianę jakości i struktury poszczególnych partii ciała.

Program ten stosowany jest z reguły na okolicę brzuch, ud i pośladków.

AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodziła się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

Laboratorium AROSHA przygotowało kilka zestawów zabiegowych z czego każdy skierowany jest na inne potrzeby. Bandaże AROSHA mogą być również stosowane przy zabiegach, wówczas ich działanie jest skuteczniejsze.

Zadzwoń i umów się na konsultacje. tel. 22 669-04-38

Rodzaje bandaży:

AQUA-DRAIN - to naturalny produkt oczyszczający i drenujący ciało, o właściwościach wyszczuplających i rewitalizujących. Ma wspomagać naturalny drenaż, usprawniając wymianę międzykomórkową i pozostawiając uczucie lekkości. Sól z Morza Martwego, która jest bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom ma za zadanie remineralizować i dotleniać.

SLIM-CELL to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. W bandażachzawarta jest kofeina, która wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guaranama z kolei usprawniać proces lipolizy trójglicerydów. Brązowa alga ma za zadanie detoksykować, usuwając metabolity oraz przyspieszać metabolizm tłuszczów.

CEL-TERM jest zabiegiem antycellulitowym, który ma stymulować metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo ma wspomagać przenikanie związków aktywnych. Tu również znajdują się: kofeina oraz brązowa alga, a Wąkrotka azjatycka wpływać ma korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów a także stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu.

RED CIOK to oparty na czekoladzie i chilli zabieg modelujący. Ziarna kakao zawierają takie związki mineralne jak: żelazo, magnez, fosfor, potas, wapń i jod. Teobromina i kofeina zapobiegać mają odkładaniu się kwasów tłuszczowych. Aktywne składniki zawarte w chili, mają z kolei poprawiać cyrkulacje krwi i działać pobudzająco, stymulując mikrokrążenie.

COFFEE CEL może być wykorzystywany jako zabieg antycellulitowy, który usprawnia proces lipolizy, a także hamuje procesy tworzenia się skórki pomarańczowej. Tu również znaleźć możnakofeinę oraz Wąkrotkę azjatycką.

Dzięki specjalnej formule bandaże AROSHA są doskonałą i skuteczną techniką działającą przeciwko wszelkim niedoskonałościom skóry.

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio