Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

AGYPTOS

Po raz kolejny starożytny rytuał urody zostaje na nowo odkryty przez naukowców jako hit XXI wieku. Tym razem ucieszą się wszyscy z nadmiarem wałeczków ...

Agyptos to metoda na odchudzanie, którą ze starożytnego Egiptu przynieśli nam niemieccy specjaliści dostosowując dawne rytuały do dzisiejszych możliwości technologicznych.

Generalnie idea jest dość prosta – ciało owija się bandażami nasączonymi dobroczynną mieszanką minerałów z Morza Martwego, ekstraktów roślinnych oraz glinki lessowej. Ważny jest zarówno skład chemiczny wykorzystywanych do kompresu substancji, jak i sama technika owijania, która ma usprawniać proces drenażu limfatycznego.

Do zabiegu przypominającego nie przypadkiem mumifikację wykorzystuje się 30 rolek specjalnych bawełnianych bandaży zanurzonych wcześniej w roztworze glinki, alg i minerałów z Morza Martwego. W skład cudotwórczej mieszanki wchodzą więc rozmaite tlenki i chlorki, które od dawna znane są z właściwości oczyszczających. Less stosowany w zabiegu ma płytkową strukturę cząstek dzięki czemu posiada on zdolności wiązania w sobie toksyn
(np. kwasu moczowego, kwasu mlekowego, adrenaliny) usuwanych następnie z organizmu podczas zabiegu. Pod bandażami nie wytwarza się się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkanki. W zabiegu wykorzystuje się zasadę, że rodzaj i stężenie minerałów w wodzie morskiej są takie same jak we krwi człowieka. W położonych zewnętrznie tkankach stężenie minerałów jest mniejsze niż w tkankach położonych bliżej naczyń.

W trakcie zabiegu do skóry wnikają minerały o dużym stężeniu. W tkance zewnętrznej stężenie staje się więc nadmierne. Powstałe ciśnienie cząsteczkowe powoduje wypchnięcie toksyn i fragmentów białek do układu limfatycznego, skąd zostają odprowadzone. Jak widać jest to metoda łagodna w pełni naturalna,wykorzystująca zjawisko osmozy.

Dla zapewnienia ciągłości procesu oczyszczania organizmu należy równocześnie przyjmować dużo płynów (do 2 litrów dziennie). Co ciekawe, zużyte po zabiegu bandaże często u palaczy pachną tytoniem, u cukrzyków acetonem a u osób przyjmujących duże ilości leków lekami. Seanse zaleca się wykonywać w seriach z przerwami od 4 do 10 dni w ilości do 5 zabiegów maksymalnie.

Jaką obietnicę niesie ze sobą Agyptos? Otóż prawidłowo i regularnie wykonywane zabiegi redukują w znacznym stopniu cellulit, oczyszczają nasze ciało z toksyn, ujędrniają je oraz likwidują tkankę tłuszczową czyniąc nas węższymi nie tylko w pasie, ale wszystkich problematycznych obwodach. Co więcej, metodzie przypisuje się również właściwości lecznicze wykorzystywane w takich schorzeniach jak reumatyzm, łuszczyca, egzemy i alergie, a nawet bóle pleców i bezsenność. Okłady absorbują również nadmiar łoju i sebum, łagodzą stany zapalne na skórze.

Efekty zabiegu:
- Wyszczupla sylwetkę
- Redukuje cellulit
- Modeluje sylwetkę
- Redukuje rozstępy
- Odtruwa organizm z toksyn
- Liftinguje piersi i pośladki
- Odkwasza organizm
- Mineralizuje i witalizuje
- Łagodzi dolegliwości: alergii, reumatyzmu, łuszczycy, egzemy a także miesiączkowe i klimakteryjne
- Redukuje obrzęki ciała ( nogi, twarz)
- Odmładza skórę


Zabiegi proponowane są dla Pań i Panów niezależnie od wieku i wagi

Wskazania do zabiegu:

- Otyłość
- Nieproporcjonalna sylwetka
- Mało jędrne piersi i pośladki
- Cellulit
- Rozstępy
- Po porodzie
- Skóra zwiotczała
- Skóra sucha
- Skóra atroficzna
- Alergia
- Problemy skórne: egzemy, łuszczyca, trądzik

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio