Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

OXYBRAZJA
Zabieg z użyciem tlenu

 

AGYPTOS

Po raz kolejny starożytny rytuał urody zostaje na nowo odkryty przez naukowców jako hit XXI wieku. Tym razem ucieszą się wszyscy z nadmiarem wałeczków ...

Agyptos to metoda na odchudzanie, którą ze starożytnego Egiptu przynieśli nam niemieccy specjaliści dostosowując dawne rytuały do dzisiejszych możliwości technologicznych.

Generalnie idea jest dość prosta – ciało owija się bandażami nasączonymi dobroczynną mieszanką minerałów z Morza Martwego, ekstraktów roślinnych oraz glinki lessowej. Ważny jest zarówno skład chemiczny wykorzystywanych do kompresu substancji, jak i sama technika owijania, która ma usprawniać proces drenażu limfatycznego.

Do zabiegu przypominającego nie przypadkiem mumifikację wykorzystuje się 30 rolek specjalnych bawełnianych bandaży zanurzonych wcześniej w roztworze glinki, alg i minerałów z Morza Martwego. W skład cudotwórczej mieszanki wchodzą więc rozmaite tlenki i chlorki, które od dawna znane są z właściwości oczyszczających. Less stosowany w zabiegu ma płytkową strukturę cząstek dzięki czemu posiada on zdolności wiązania w sobie toksyn
(np. kwasu moczowego, kwasu mlekowego, adrenaliny) usuwanych następnie z organizmu podczas zabiegu. Pod bandażami nie wytwarza się się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkanki. W zabiegu wykorzystuje się zasadę, że rodzaj i stężenie minerałów w wodzie morskiej są takie same jak we krwi człowieka. W położonych zewnętrznie tkankach stężenie minerałów jest mniejsze niż w tkankach położonych bliżej naczyń.

W trakcie zabiegu do skóry wnikają minerały o dużym stężeniu. W tkance zewnętrznej stężenie staje się więc nadmierne. Powstałe ciśnienie cząsteczkowe powoduje wypchnięcie toksyn i fragmentów białek do układu limfatycznego, skąd zostają odprowadzone. Jak widać jest to metoda łagodna w pełni naturalna,wykorzystująca zjawisko osmozy.

Dla zapewnienia ciągłości procesu oczyszczania organizmu należy równocześnie przyjmować dużo płynów (do 2 litrów dziennie). Co ciekawe, zużyte po zabiegu bandaże często u palaczy pachną tytoniem, u cukrzyków acetonem a u osób przyjmujących duże ilości leków lekami. Seanse zaleca się wykonywać w seriach z przerwami od 4 do 10 dni w ilości do 5 zabiegów maksymalnie.

Jaką obietnicę niesie ze sobą Agyptos? Otóż prawidłowo i regularnie wykonywane zabiegi redukują w znacznym stopniu cellulit, oczyszczają nasze ciało z toksyn, ujędrniają je oraz likwidują tkankę tłuszczową czyniąc nas węższymi nie tylko w pasie, ale wszystkich problematycznych obwodach. Co więcej, metodzie przypisuje się również właściwości lecznicze wykorzystywane w takich schorzeniach jak reumatyzm, łuszczyca, egzemy i alergie, a nawet bóle pleców i bezsenność. Okłady absorbują również nadmiar łoju i sebum, łagodzą stany zapalne na skórze.

Efekty zabiegu:
- Wyszczupla sylwetkę
- Redukuje cellulit
- Modeluje sylwetkę
- Redukuje rozstępy
- Odtruwa organizm z toksyn
- Liftinguje piersi i pośladki
- Odkwasza organizm
- Mineralizuje i witalizuje
- Łagodzi dolegliwości: alergii, reumatyzmu, łuszczycy, egzemy a także miesiączkowe i klimakteryjne
- Redukuje obrzęki ciała ( nogi, twarz)
- Odmładza skórę


Zabiegi proponowane są dla Pań i Panów niezależnie od wieku i wagi

Wskazania do zabiegu:

- Otyłość
- Nieproporcjonalna sylwetka
- Mało jędrne piersi i pośladki
- Cellulit
- Rozstępy
- Po porodzie
- Skóra zwiotczała
- Skóra sucha
- Skóra atroficzna
- Alergia
- Problemy skórne: egzemy, łuszczyca, trądzik

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2016 Studio Deyla | projekt: ADF Studio