Studio Deyla
 
 
   
 
 
 
 
 
 


WITAMY W STUDIO URODY DEYLA
U nas każda kobieta może poczuć się piękniejsza.

Od 2002 roku dokładamy wszelkich starań aby wizyta u nas była dla Państwa miłą odskocznią od codzienności. Nasz wykwalifikowany personel uczestniczy w licznych szkoleniach aby dogodzić wszelkim wymaganiom klienta oraz być na bieżąco z nowościami. Staramy się podążać wraz z rozwojem fryzjerstwa i kosmetologii oraz dbać o profesjonalną ofertę i szeroki wachlarz usług.

Miło nam poinformować iż od sierpnia 2015r. współpracujemy z marką L'OREAL PROFESSIONNEL i należymy do prestiżowej grupy SALON EXPERT L'OREAL
Salony Expert - rekomendowana grupa prestiżowych i elitarnych salonów fryzjerskich pracujących na produktach marki L`Oréal Professionnel. Salony Expert to gwarancja najwyższej jakości usług fryzjerskich.
Fryzjerzy z Salonów Expert regularnie uczestniczą w pokazach i szkoleniach organizowanych przez markę L`Oréal Professionnel. To eksperci, którym można zaufać.

PROPONOWANE USŁUGI FRYZJERSKIE:
- strzyżenie, modelowanie damskie i męskie
- strzyżenie dzieci
- fryzury okolicznościowe
- koloryzacja pielęgnującymi farbami MAJIREL, MAJIROUGE, L'OREAL
- ombre hair, sombre, brond, refleksy, baleyage
- ton w ton farby bez amoniaku DIALIGHT, DIARICHESSE L'OREAL
- dekoloryzacja PLATINIUM L'OREAL
- wzmacniająca trwała ondulacja, długotrwały efekt DULCIA ADVANCED L'OREAL
- długotrwałe prostowanie włosów X-TENSO MOISTURIST L'OREAL
- fale prosto z plaży BEACH WAVES L'OREAL
- zabiegi: regenerujące i pielęgnujące włosy oraz przedłużające trwałość koloru SERIE EXPERT L'OREAL indywidualnie dobierane do potrzeb Twoich włosów - SMARTBOND L'OREAL skuteczna ochrona Twoich włosów przy każdej koloryzacji
- TYLKO DLA PANÓW ! Tuszowanie siwych włosów ! bez amoniaku ! COVER L'OREAL
- Terapia ozonowa Fox Life Booster firmy Fox

W Studio Urody Deyla zakupisz produkty do pielęgnacji domowej L'OREAL PROFESSIONNEL precyzyjnie dobrane przez swojego fryzjera.

Od początku naszej działalności stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i efektywność wszystkich wykonywanych przez nas zabiegów oraz indywidualne podejście do klienta.
Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dbamy zarówno o najwyższą jakość usług, jak również o pozytywną atmosferę. Wszystkie usługi dobierane są z uwzględnieniem potrzeb odwiedzających nas klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza praca spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
Czas spędzony w Studio Urody Deyla to nie tylko rewelacyjne efekty, ale również czas relaksu, przyjemności i ucieczki od spraw codziennych. Nasz personel chętnie poszerza swe umiejętności oraz ofertę usług w trosce o dobro i Wasze zadowolenie.

Nasza praca to nasza pasja.

Służymy dobrą radą, oraz zachęcamy do nabycia w naszym salonie produktów profesjonalnych, charakteryzujących się większą skutecznością i wydajnością.

Produkty zakupione w Studio Urody Deyla pozwolą jak najdłużej podtrzymać efekty zabiegów wykonanych w salonie.

Higiena i standardy bezpieczeństwa w Studio Urody Deyla

Higiena w salonie
Brak higieny i zachowania zasad bezpieczeństwa podczas zabiegów kosmetycznych to realne zagrożenie wieloma chorobami. Niesterylne narzędzia kosmetyczne mogą być źródłem zakażeń HIV, HVP, WZW C czy grzybicą. Świadomi tych zagrożeń, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, świadczymy zabiegi z zachowaniem najwyższych standardów higieniczno-sanitarnych.

Sterylizacja w autoklawie
Nasz salon wyposażony jest w najnowszej generacji autoklaw klasy B, umożliwiający sterylizację narzędzi płaskich, wypukłych, materiałów i gumy. Autoklawy tego typu są używane w szpitalach i innych jednostkach służby zdrowia. Sterylizacja odbywa się pod wpływem trzech czynników - temperatury, ciśnienia dodatniego i ujemnego oraz pary wodnej – które skutecznie niszczą wszelkie chorobotwórcze bakterie, wirusy i grzyby.

Aseptyczne pakiety narzędzi
Dodatkowo wszystkie narzędzia są pakowane w aseptyczne pakiety, pozwalające utrzymać sterylność do 1 roku. Przed zabiegiem narzędzia są rozpakowywane bezpośrednio przy kliencie, by mogli mieć Państwo pewność zachowania zasad higieny.

Ponadto do przeprowadzania zabiegów wykorzystujemy wyłącznie najnowszą aparaturę, spełniającą wszystkie normy obowiązujące w Unii Europejskiej.

Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zajrzyj !
Spróbuj !
Zostań z nami !

Zapraszamy!

Katarzyna Kaźmierczak wraz z personelem.

 
 
     
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio