Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

Revitalash® - odkryj piękno Twoich naturalnych rzęs, brwi i włosów

Revitalash - naturalne zagęszczanie i przedłużanie rzęs, brwi i włosów

Produkty Revitalash® amerykańskiej firmy Athena Cosmetics ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków.
Firma ta jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash®.

W ofercie znajdą Państwo produkty takie jak:

- RevitaLash® Advanced - światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi,
- RevitaLash® Mascara - to innowacyjny tusz do rzęs,
- RevitaLash® Hair Advanced - innowacyjna odżywka do włosów - poprawia wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni,
- Revitabrow® Advanced - to innowacyjna odżywka do brwi,

Historia marki

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent.
Wynalazcą receptury Revitalash® jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche. Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.
Wkrótce przyjaciele i rodzina chcieli poznać sekret pięknych rzęs Gayle, która już wiedziała, że idealną nazwą dla cudownej odżywki do rzęs, która nadała jej rzęsom pełną witalności będzie REVITALASH®.
Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia. Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy.
Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash® na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane.RevitaLash Eyelash Conditioner jest niezwykła kosmetyczną innowacją.

Odżywka-serum stymuluje wzrost rzęs i brwi pozwala odbudować uszkodzone rzęsy oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Produkt stosuje się jak eyeliner na noc przy korzeniu rzęs. W ciągu 30 dni Twoje naturalne rzęsy będą wyglądać olśniewająco.

Efekt działania

Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash Advanced jest przetestowany dermatologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrz-gałkowe oka ani ostrość widzenia.

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash Advanced. RevitaLash Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji.

Jak stosować?

RevitaLash ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs.
Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii.
Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.

Revitabrow to odżywka do brwi
Do produktów marki Revitalash dołączył kolejny innowacyjny produktprzeznaczony specjalnie do stymulowania wzrostu brwi Revitabrow. Odżywka ma te sam składniki aktywne, co Revitalash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa. Revitabrow pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. Revitabrow polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi. Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.

Sposób użycia.

Revitabrow stosujemy raz na dobę na umytą i suchą skórę specjalnym aplikatorem. Nakładamy Revitabrow za pomocą kliku pociągnięć w obszarach brwi, gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i piękniejsze brwi.

Odkryte piękno dla naturalnych brwi.

Do każdego produktu Revitalash otrzymujesz informator na temat profilaktyki raka piersi.

Pamiętaj. Revitabrow nie jest lekiem na wypadanie brwi i innych chorób związanych z brakiem porostu brwi.
Składniki produktu wyszczególnione na opakowaniu. Produkt ważny 12 miesięcy po otwarciu.


Mascara Revitalash

Mascara od Revitalash to innowacyjny tusz do rzęs.
Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd Twoich rzęs.
Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek. Używany razem z Revitalash odżywką sprawia, że rezultaty są olśniewające.

 
   

 

 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio