Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

PEDICURE KOSMETYCZNY

pedicure kosmetycznyStopy mają do spełnienia bardzo ważną misję w naszym życiu dlatego warto o nie dbać i poświęcić im nieco uwagi, a profesjonalny pedicure wykonany Salonie kosmetycznym przywróci im nie tylko URODĘ, ale również ZDROWIE.
Pedicure jest to zabieg pielęgnacyjny mający na celu zapobieganiu nadmiernemu rogowaceniu skóry, pękaniu pięt, nadaniu odpowiedniego kształtu paznokciom a także przywróceniu stopomich zadbanego i estetycznego wyglądu. Stopy po pedicure są zdrowe, zadbane i stanowią podstawę dobrego samopoczucia. Pedicure można także wykonać metodą hybrydową!

Pielęgnacja stóp obejmuje nie tylko codzienne ich mycie, ale także stosowanie odpowiednich preparatów zmiękczających, przeciwpotowych, gimnastyka stóp, noszenie odpowiedniego obuwiaoraz prawidłowe ułożenie stóp podczas wypoczynku.Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy,
likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

Przywitajmy WIOSNĘ zadbanymi stopami!

Higiena:
Studio Urody Deyla jest wyposażone w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń), służący do sterylizacji wszelkich stosowanych narzędzi kosmetycznych. Dodatkowo instrumenty takie, jak cążki, kopytka czy obcinaczki są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce O nas - Higiena w salonie.

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio