Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy
manicure hybrydowyZadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, warto zatem podarować sobie manicure, który będzie nie tylko efektownie wyglądał, ale także na długo zachowa trwałość bez odprysków i niedoskonałości, a co najistotniejsze – nie wiąże się z koniecznością przyklejania sztucznych paznokci. Właśnie dla cieniących sobie naturalne piękno i trwałość najlepszym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy – wykonywany na naturalnej płytce paznokciowej bez konieczności spiłowywania jej. Nie pęka, nie odpryskuje i nie rozwarstwia się. To doskonała alternatywa dla żelu i akrylu. Szczególnie polecany Paniom, które nie mają czasu na codzienną pielęgnację, a chciałyby, aby ich paznokcie zawsze wyglądały estetycznie i zdrowo.
Wykonanie

Po usunięciu starego lakieru manicurzystka nadaje kształt naturalnej płytce paznokcia jak przy manicurze klasycznym oraz usuwa skórki. Po odtłuszczeniu powierzchni płytki w pierwszej kolejności nakładana jest baza podkładowa, następnie pierwsza i druga warstwa lakieru. Do wyboru jest wiele kolorów lakierów. Na koniec nakładamy bezbarwną warstwę wierzchnią. Każda z warstw jest utwardzona w lampie UV przez około dwie minuty. Nie wydłuża to znacząco czasu wykonywania zabiegu, ponieważ w czasie utwardzania manicurzystka nakłada kolejne warstwy lakieru na paznokcie drugiej dłoni. Po utwardzeniu wycieramy lakier alkoholem, aby nadać blask.

Przygotowanie do manicure czy pedicure hybrydowego
Wykonanie manicure hybrydowego nie wymaga specjalnego przygotowania. Jeżeli wykonują go Państwo powtórnie, prosimy o informację przy umawianiu zabiegu, w celu zarezerwowania dodatkowych 10 minut na zdjęcie lakieru.

Po manicurze hybrydowym
Największą zaletą, a jednocześnie różnicą między manicurem hybrydowym a klasycznym, jest czas schnięcia wynoszący 0 minut oraz nieporównywalnie większa wytrzymałość lakieru.W przeciwieństwie do zwykłego manicure od razu po zabiegu kosmetycznym można być w pełni aktywnym: pisać na klawiaturze, pójść na basen, myć naczynia itd.

Przeciwwskazania:
grzybica;
przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki);
infekcje i stany ropne;
stany alergiczne.

Higiena
Studio Urody Deyla jest wyposażone w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń), służący do sterylizacji wszelkich stosowanych narzędzi kosmetycznych. Dodatkowo instrumenty takie, jak cążki, kopytka czy obcinaczki są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszymsalonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce O nas - Higiena w salonie.

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio