LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji


 
KATARZYNA KAŹMIERCZAK - Właściciel,

Kosmetolog z wieloletnim stażem. Absolwentka WSIiZ w Warszawie - kierunek kosmetologia. Wizażystka - absolwentka Studium Sztuk Pięknych w Warszawie - kierunek wizaż, absolwentka Studium Mikropigmentacji we Wrocławiu - specjalista ds. mikropigmentacji. Uczestniczka licznych szkoleń, sympozjów i kursów branżowych. Wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

 
ASIA
Ukończyła studium kosmetyczne - technik usług kosmetycznych, Stylistka paznokci z 12-letnim doświadczeniem, Szkoleniowiec z metod przedłużania paznokci, Specjalistka manicure hybrydowego (zdobienie 3d oraz bezinwazyjne przedłużanie paznokci hybrydą), Wizażystka - absolwentka Akademii Wizażu PRO MAKE UP ARTIST - kierunek wizaż, Stażystka makijażystki gwiazd Ewy Gil na planie "Tańca z gwiazdami" oraz "Voice of Poland", Terapeutka masażu bańką chińską, Uczestniczka licznych szkoleń, sympozjów i kursów branżowych
 
MAGDA
Zawsze uśmiechniętą i pełna optymizmu. Jej pasją jest podologia i stylizacja paznokci. Uwielbia swoją pracę i lubi zdobywać nowe umiejętności. Przygodę rozpoczęła od zawodowego kursu stylizacji paznokci w Beauty Lux i nauki na Warszawskiej WSZKiPZ gdzie dalej studiuje. Ukończyła liczne szkolenia, w presiżowych firmach: Nail Artists, Indigo, Silcare. Jednak prawdziwą jej pasją okazała się być podologia - czyli zdrowa stopa...odbyła Szkolenie w Instytucie Kosmetologii Stosowanej, PodoClinic oraz Beauty Lux i na tym nie kończy...
 
MAŁGOSIA
Specjalista w branży fryzjerskiej z wieloletnim doświadczeniem, Ukończyła wiele profesjonalnych kursów koloryzacji i stylizacji fryzur w Akademii L'Oreal Professionnel, Na bieżąco śledzi wszystkie najnowsze trendy chętnie stosując je w codziennych stylizacjach, Systematycznie uczestniczy w najnowszych szkoleniach, Gwarantuje profesjonalizm, który przyczyni się do Państwa zadowolenia.
 
EWELINA
Fryzjer stylista z pasją i miłością do zawodu, Ukończyła liczne kursy i szkolenia w Akademii L'Oreal Professionnel, Jej specjalizacją są fryzury wieczorowe i awangardowe, Kompleksowo zajmie się Państwa włosami aby zadbać o ich pielęgnację i witalność.
 
ALICJA
Technik usług fryzjerskich. Stylista fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, Ukończyła wiele kursów i szkoleń z nowoczesnych metod strzyżenia i koloryzacji, Uczestniczka wielu szkoleń i pokazów nowoczesnych fryzur okolicznościowych, Dokładność i precyzja to jej wizytówka, Wieloletnie doświadczenie.
 
 
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio