LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacjiMakijaż ślubny
Makijaż ślubny łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Idealnie podkreśla urodę panny młodej oraz ukrywa jej niedoskonałości (przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia). Jest odpowiednio wyrazisty, by Panna Młoda mogła wyglądać doskonale zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciu. Ważne jest, by makijaż ślubny pasował do sukni ślubnej, fryzury i dodatków, tworząc spójną całość.

Makijaż wieczorowy
Makijaż wieczorowy nie musi być mocny jednak powinien być wyrazisty. Wskazane są kolory intensywne, chłodniejsze, błyszczące, brokatowe, w zależności od wymagań i przyzwyczajeń klientki. Makijaż wieczorowy wymaga zastosowania mocniejszego modelarza twarzy oraz wyeksponowania oczu bądź ust. W makijażu na wieczór powinnaś się czuć pewnie i elegancko.

Makijaż dzienny / biznesowy
Makijaż dzienny charakteryzuje się lekkością i świeżością. Kolorystyka makijażu dziennego jest subtelna i przejrzysta, co sprawia, że Twoja uroda jest lekko podkreślona, a Ty czujesz się bardziej atrakcyjna. Jest starannie wykonany i dopasowany do wymagań klientki. To idealny makijaż do pracy.

Pracujemy na znanych i cenionych firmach profesjonalnych : KRYOLAN, MAC, GLAZE

 
   

 

 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio