Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSMETYKA TWARZY - Zabiegi oczyszczające

Grupa zabiegów oczyszczających przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy odczuwają dyskomfort spowodowany zanieczyszczoną skórą, zaskórnikami, nierównym kolorytem i strukturą skóry, krostami, prosówkami i innymi nieestetycznymi zmianami na skórze. Zabiegi te wykonywane są po wnikliwej diagnozie skóry i wywiadzie kosmetycznym. W zależności od rodzaju skóry, wieku i stanu skóry komponujemy indywidualny zabieg dla Klienta.Zabieg można wykonywać na twarzy, dekolcie i plecach.

Jakie są efekty zabiegów oczyszczających?

Po oczyszczaniu Twoja skóra będzie gładka, delikatna i pozbawiona grudek. Pory zostaną udrożnione, co pozwoli na lepsze oddychanie skóry i wydajniejsze przyswajanie przez nią kosmetyków pielęgnacyjnych.

Mikrodermabrazja diamentowa to nieinwazyjny sposób wyraźnego odmłodzenia i liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Polega na bezpiecznym zdjęciu starego zrogowaciałego naskórka i pobudzeniu skóry do produkcji nowego oraz stymulacji kolagenu.
Mikrodermabrazja, naturalny silny peeling "diamentowy", jest najskuteczniejszym systemem złuszczania naskórka przynoszącym efekty widocznego odmłodzenia skóry i likwidację delikatnych zmarszczek wokół oczu, ust i szyi, jak również nierówności skóry po przebytym trądziku.
Mikrodermabrazja likwiduje odbarwienia i przebarwienia skóry poprawiając jej koloryt oraz napięcie.

Efekt zabiegu:
Znacznie spłyca zmarszczki głębokie i drobne, poprawia kontur twarzy, likwiduje worki pod oczami, rozjaśnia i wzmacnia skórę oraz stymuluje prace komórek. Poprawia elastyczność i napięcie, rewitalizuje i odnawia komórki. Zabieg pobudza syntezę kolagenu. W efekcie czego cera nabiera pełnego młodości wigoru. Likwiduje blizny potrądzikowe, blizny i rozstępy.

Do uzyskania optymalnego efektu zalecana jest seria 3-6 zabiegów w odstępach co 7-14 dni.
Pomiędzy zabiegami należy szczególnie dbać o pielęgnację twarzy, stosować preparaty odżywcze wspomagające regenerację i odnowę "nowej" skóry. Należy używać kremów z wysokimi filtrami UV, unikać słońca i solarium, aby nie powstały przebarwienia.

Peeling Kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to jeden z najlepszych zabiegów podstawowej kosmetyki, bardzo komfortowy i spektakularny. Jest alternatywą dla tradycyjnej metody oczyszczania skóry.

Pozwala na głęboką regenerację i odświeżenie skóry poprzez jej efektywne oczyszczenie na dużej głębokości.

Jak działa zabieg?

Peeling kawitacyjny to zabieg, w którym wykorzystywane są fale ultradźwiękowe. Ultradźwięki to drgania mechaniczne o częstotliwości przekraczającej słyszalność ucha ludzkiego (powyżej 20kHz), które oddziałują na skórę poprzez przyjemną wibrację i mikromasaż. Z pomocą tego zabiegu można usunąć nadmiar sebum z porów i mieszków włosowych, pozbyć się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po zakończeniu kuracji?


Po zabiegu skóra jest gładka, jaśniejsza i, co istotne, nie występuje ryzyko podrażnienia. Dzięki kawitacji usunięte zostają zrogowaciałe komórki naskórka oraz nadmiar łoju, dochodzi do odblokowania ujść mieszków włosowych. Dodatkowo uzyskuje się efekt bakterio- i grzybobójczy, co w przypadku skór trądzikowych jest ważnym elementem terapii. Ponadto ultradźwięki działają stymulująco, pobudzają metabolizm komórek, przyspieszają odnowę struktur komórkowych.

Z ilu zabiegów składa się pełna kuracja?

Peeling kawitacyjny może być wykonywany w serii lub stanowić przygotowanie do innego zabiegu. Przy trądziku, w zależności od stopnia zaawansowania, zabieg wykonuje się co tydzień, a potem raz w miesiącu jako tzw,zabieg balansujący. W pielęgnacji skóry normalnej lub suchej: co 2 - 4 tygodni.

Po peelingu, w celu wprowadzenia substancji aktywnych do głębszych warstw skóry, wykonujemy sonoforezę. Dzięki niej dostarczane są związki, które słabo przechodzą przez bariery naskórkowe - na przykład peptydy.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Peeling kawitacyjny może być wykonywany u osób ze skórą tłustą, suchą oraz wrażliwą i z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Częstym wskazaniem do tego typu zabiegu jest również trądzik pospolity, a nawet trądzik różowaty.

Jakie są przeciwwskazania do kuracji?


Decydując się na zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków należy pamiętać o następujących przeciwwskazaniach: ciąża, nowotwory, niewydolność krążenia, zaburzenia rytmu serca, wszczepienie rozrusznika serca, stany gorączkowe, stany zapalne, niezakończony wzrost kości, obecność w ciele metalowych implantów.

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio