Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFUZJA TLENOWA – INNOWACYJNY I ODMŁADZAJĄCY ZABIEG GWIAZD

Rewolucyjna metoda odmładzania skóry, która bazuje na łączeniu dwóch technologii: wprowadzania w skórę skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum oraz terapii czystym 100% tlenem z butli.

Naukowe podstawy działania Infuzji Tlenowej:

Prawidłowy wygląd i funkcjonowanie skóry związane są bezpośrednio z zaopatrzeniem w tlen. Kiedy jego stężenie spada, zmniejszają się przemiany energetyczne w komórkach, a to powoduje ograniczenie funkcji skóry. Znajdujące się w środowisku substancje trujące przyśpieszają procesy degeneracyjne. Skóra staje się sucha, blada, traci elastyczność, szybko pojawiają się zmarszczki. 100% Tlen podowany z butli dyszą z podciśnieniem 1-8 barów dostarczany w sposób ciągły do skóry. Działanie tlenu O2 powoduje dotlenienie skóry, daje efekt świeżości, zdrowy koloryt, właściwe napięcie i zagęszczenie skóry, a także zmniejsza głębokość i ilość zmarszczek. Dodatkowo zabieg wykorzystuje zjawisko infuzji czyli wtłaczania pod ciśnieniem wysoce skoncentrowanych substancji aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu. Za pomocą specjalnego aplikatora działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem, dzięki czemu możliwe jest głębokie wnikanie rozpylonego wcześniej serum kosmetycznego.

Terapia czystym tlenem
- tlen transportowany do głębszych warstw skóry, poprawia stan energetyczny komórek, intensyfikuje przemianę materii oraz przyśpiesza procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej i utrzymującej się przez dłuższy czas poprawy funkcjonowania skóry, ponieważ nowo powstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym i żyją dłużej.

Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych składników aktywnych

- skoncentrowane składniki aktywne wnikają do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz nawilżenie i poprawę konturów twarzy.

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio