Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RHONDA ALLISON „ MINUS 10” - ZABIEG NOWEJ GENERACJI

Rhonda Allison to marka, która jest liderem na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej od 30 lat. To nowoczesna kosmetyka, oparta na peptydach i naturalnych enzymach pozyskiwanych z roślin. Oferuje zabiegi złuszczające, poprawiające skórę i skutecznie niwelujące uciążliwe problemy typu: trądzik, przebarwienia, nadmierną suchość czy małą elastyczność skóry.
Rhonda Allison „Minus 10” – to unikalny zabieg nowej generacji przeznaczony dla każdego typu skóry z widocznymi oznakami starzenia.

Wskazania do zabiegu:
- każdy rodzaj skóry po 35 roku życia,
- skóra atroficzna, mocno starzejąca się,
- skóra z drobnymi i głębokimi zmarszczkami,
- wiotka i pomarszczona skóra szyi oraz dekoltu,
- zmarszczki palacza,
- zmarszczki wokół oczu.

Efekty po zabiegu:
Stymuluje skórę poprzez zaopatrzenie jej w składniki aktywne, które naprawiają i odmładzają skórę. Substancje czynne stymulujące kolagen, utrzymują wilgotność oraz łagodzą stany zapalne. Skóra staje się świetlista i gładka.
„ Minus 10” – składniki aktywne

Retinal
Retinal (Aledyh Retinaldehydu lub Witamina A)  - jest najmniej drażniący i wywołujący stany zapalne ze wszystkich pochodnych witaminy A przeznaczonych do stosowania w kuracjach odmładzających skórę.
Retinal:
-  świetnie nadaje się do wszystkich rodzajów skóry – nawet skóry wrażliwej;
- działa przeciwwirusowo, przeciwgrzybicznie oraz antybakteryjnie
- chroni i wzmacnia suchą i podrażnioną skórę (skóra staje się miękka)
- rewitalizuje komórki, przyczyniając się do homeostazy skórnej
- zwiększa produkcję kwasu hialuronowego.

Peptyd 38
Kompleks tri-peptydowy palmitoilu-38 – lopopeptyd składający się z palmitoilo-lizylodioksymetylo-lizyny, stymuluje syntezę 6 głównych składników cząsteczek matrycy skóry (kolagen I, III, IV, fibronektyna, kwas hialuronowy i laminina 5) oraz łagodzi i wygładza zmarszczki od wewnątrz, odbudowując skórę tam, gdzie jest to potrzebne, szczególnie na czole i w okolicy kurzych łapek.

Arginine (L) / Acetyl Hexapeptide-30 Compelx-Ten
Arginine (L) / Acetyl Hexapeptide-30 Compelx-Ten argininowo-heksapeptydowy jest nowym peptydem, który został zaprojektowany specjalnie do leczenia zmarszczek ekspresji poprzez nowe podejście  po synaptyczne, które obejmowało blokowanie aktywacji kinazy MuSK (agresywnej tkanki mięśniowej) przez argininę.

Tetrapeptide-7
Wzmocnienie jędrności i tonu ułatwia eliminację pigmentów krwi odpowiedzialnych za ciemne kolory i miejscowe zapalenie. Nadaje skórze naturalny blask działając silnie rozjaśniająco. Jest to czysty składnik o wysokiej efektywności.

Składniki pozyskiwanie z oceanu
Wyciąg fermentacji mikroorganizmów morskich – wspomaga procesy asymilacji lizyny i ATP (energia potrzebna do naprawy uszkodzonych komórek), inspiruje zdrowe utlenianie i chroni przed stresem środowiskowym.
Wyciąg z fermentacji Pseudoalteromonas (kwasy z morskich roślin) – redukuje szorstkie tekstury skóry, poprawia konsystencję skóry i stabilizuje błonę lipidowa i białka w celu zoptymalizowania zdrowia skóry.
Altermomonas Ferment Extract (wyciąg kwasowy z alg morskich) – redukuje negatywne reakcje skórna i podrażnienia, wspomaga mechanizmy naprawcze w celu przywrócenia uszkodzonej tkanki, chroni DNA przed degradacją i stresem oraz zapewnia działanie przeciwzapalne.

Działanie zabiegu:
- w obrębie naskórka i warstwy kolczystej,
- złuszczanie występuje bardzo delikatne, drobnopłatkowe,
- okres odnowy naskórka 10 dni,
- proces regeneracji skóry 28 dni,
- zabieg można powtórzyć co 3 miesiące efekt uzyskany utrzymuje się do 9-ciu miesięcy/
Zaleca się stosowanie kremów pozabiegowych które regenerują skore przez 1,5 miesiąca po zabiegu. Do zakupy Pakiet Box do użytku domowego zawiera 6 podstawowych substancji aktywnych do pielęgnacji domowej, jest to zabieg dwu etapowy. Zabieg w Gabinecie + Pielęgnacja domowa.

Czas wykonywania zabiegu
to ok. 70 - 90 min.


 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio