Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

EKSFOLIACJA

Oferujemy skuteczną eksfoliację Toskani o potwierdzonej dermatologicznej skuteczności. Toskani to hiszpańska firma wywodząca się z branży farmaceutycznej, która specjalizuje się w zwalczaniu problemów skórnych za pomocą peelingów chemicznych.
Szeroki zakres produktów Toskani pozwala na likwidacje takich problemów jak:

- przebarwienia (posłoneczne, hormonalne, plamy soczewicowate),
- blizny (potradzikowe, pourazowe),
- zmarszczki, utrata jędrności i fotostarzenie,
- rozszerzone i zanieczyszczone pory
- tradzik pospolity i różowaty
- rozstępy.

Zabiegi dermoestetyczne Toskani są bardziej korzystne ze względu na mniejszą ilość zabiegów w serii z jednoczesnym osiągnięciem dermatologicznych efektów.

Pełna gama peelingów (glikolowy, mlekowy, migdałowy, salicylowy oraz pirogronowy) może zostać skutecznie dopasowana do problemu skórnego za pomocą odpowiednich stężeń (od 10 do 70%). Oprócz monopeelingów Toskani oferuje 3 specjalne mieszaniny kwasowe:

- Peeling Przeciwtrądzikowy Anti-Acne Peel ( połącznie kwasu salicylowego z kwasem azelainowym - przeznaczony dla osób ze skórą trądzikową, która często bywa wybitnie wrażliwa);
- Peeling Odmładzający Rejauvenating Peel (połączenie kwasu pirogronowego i kwasu mlekowego - przeznaczonony dla cer dojrzałych ze zmarszczkami, pozbawiona elastyczności i jędrności);
- Peeling Photo-Aging Peel (połączenie kwasu salicylowego, mlekowego i cytrynowego - dla skóry z przebarwieniami i objawmi fotostarzenia)

DERMOESTYCZNA KURACJA DEPIGMENTACYJNA W 2 ZABIEGACH - SPOT OUT

Specjalistyczna kuracja oparta na mieszance kwasów azelainowego, kojowego, salicylowego, mlekowego, cytrynowego, glycyretynowego, fitowego oraz witaminy C, arbutyny i wyciągu z lukrecji. Gwarantuje usunięcie przebawień i plam każdego pochodzenia.

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio