Studio Deyla
 
 
 
 
 
 
 

LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

Profesjonalna pielęgnacja.
rekonstrukcja_włosów

Série Expert to kompleksowy program pielęgnacji włosów opierający się na profesjonalnych usługach wykonywanych przez fryzjera wyłącznie w salonie oraz uwzględniający wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów w domu. Serie Expert to program oparty o precyzyjną technologię molekularną. Zaawansowana technologia pozwala formułom działać na każdą strefę włosa, aby zapewnić długotrwałe rezultaty pielęgnacyjne.
Zobacz która z profesjonalnych usług wykonywanych w salonie idealnie zaspokoi potrzeby Twoich włosów.

 
rekonstrukcja włosów Powerdose Color A-OX
Jeśli Twoje włosy są koloryzowane, a Ty chcesz przedłużyć blask ich koloru wybierz usługę Powerdose Color A-OX, dostępną w salonach fryzjerskich. Ampułki od L’Oreal Professionnel pomagają chronić włosy przed szkodliwym działaniem filtrów UV, jednocześnie uwydatniając ich kolor oraz zapewniając natychmiastową miękkość i blask. Nowa formuła została wzbogacona w kompleks A-OX, które chronią włókno włosa, dzięki czemu kolor jest intensywny i lśniący dłużej.
rekonstrukacja włosów Powerdose Contrast
Jeśli nosisz pasemka, chcesz podkreślić ich kontrast, rozświetlić je a dodatkowo odżywić, w salonie fryzjer wykona intensywną kurację Powerdose Contrast. Dzięki tej kuracji zostanie przywrócony optymalny poziom lipidów wewnątrz włókna włosa. Twoje pasemka zostaną odżywione, a fryzura zyska lekkość i promienną świetlistość. Działa na strefę włosa A i B.
rekonstrukcja włosów Cristalceutic
Ta wykonana w salonach fryzjerskich usługa dedykowana jest wymagającym kolorom włosów, takich jak chłodne blondy, miedzie czy czeriwnie. Maska Cristalceutic stosowana w połączeniu z serum ochronnym Cristalceutic utrwala pigment we wnętrzu włosa i tworzy filtr ochronny na jego powierzchni, dzięki czemu możesz cieszyć się intensywnym, pełnym blasku kolorem na dłużej.
rekonstrukacja włosów Primer Repair Lipidium – ABSOLUT REPAIR Lipidium
Nowa usługa w salonie dla błyskawicznego odżywienia i wygładzenia łuski włosa. Jeśli Twoje włosy są uwrażliwione po licznych zabiegach, mają rozdwojone końcówki oraz są suche i potrzebują szybkiej regeneracji, fryzjer zaproponuje Primer Repair Lipidium. Jest to pierwszy profesjonalny produkt od L`Oréal Professionnel do pielęgnacji włosów, gwarantujący rewolucyjne wyniki odbudowy włosów. Koncentrat przynosi efekty już po pierwszym zastosowaniu w ramach profesjonalnej usługi w salonie fryzjerskim. Ampułki odbudowujące o wyjątkowo odmładzającej formule działają na wszystkie warstwy włosów i regenerują włos od cebulki po końcówkę.
rekonstrukcaj włosów Power Repair Lipidium – ABSOLUT REPAIR Lipidium
Odbudowa i ochrona włosów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych dostępna wyłącznie w salonie fryzjerskim. Usługa Powerdose Repair poprawia zawartość spoiwa międzykomórkowego, regeneruje i zamyka łuski włosa, tworząc barierę chroniącą przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. W rezultacie włókna włosów są odbudowane i odżywione, a ich powierzchnia jest wygładzona na całej długości. Dzięki temu włosy łatwo się rozczesują oraz są gładkie, sprężyste i miękkie w dotyku.,
rekonstrukcja włosów Power Repair Lipidium – ABSOLUT REPAIR Lipidium
Jeśli Twoje włosy są zniszczone i osłabione, najprawdopodobniej utraciły naturalny budulec - keratynę. Aby je wzmocnić fryzjer wykona w salonie intensywny zabieg odbudowujący z Pro-Keratyną Power Kera - Recharge. Formuła z odbudowującą Pro-Keratyną odżywia i wypełnia strukturę osłabionych włosów oraz chroni je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Włosy natychmiast odzyskują elastyczność i miękkość. Działa na strefę włosa A , B i C.
rekonstrukcja włosów Power Repair Lipidium – ABSOLUT REPAIR Lipidium
Jeśli Twoje włosy są bardzo zniszczone np. zabiegami chemicznymi teraz wystarczy 10 minut w trakcie wizyty u fryzjera, aby były znowu piękne, mocne i lśniące. Zapomnij o zniszczonych włosach i ciesz się ich pięknem na długo. Fiberceutic to wypełniające serum do bardzo zniszczonych włosów, które swoją skuteczność zawdzięcza Intra-Cylane™ – cząsteczce o wielotorowym działaniu: wypełniającym, wzmacniającym i pielęgnacyjnym. W efekcie odbudowana zostaje wewnętrzna struktura włosów, włókno włosa jest bardziej odporne na uszkodzenia, włosy są mocne i naturalne w dotyku.
rekonstrukcja włosów Power Repair Lipidium – ABSOLUT REPAIR Lipidium
Jeśli Twoje włosy są cienkie i delikatne a Ty szukasz usługi, która nada im extra objętości skuś się na usługę u fryzjera Volumceutic. 72h objętości PUSH – UP. Ekspresowa usługa nadająca objętość włosom cienkim i uwrażliwionym. W rezultacie fryzura zyskuje objętość „push – up”. Cienkie i uwrażliwione włosy są wyraźnie pogrubione i odżywione, a objętość włókna włosa jest widocznie zwiększona. Możesz teraz się cieszyć się pełnią objętości nawet do 3 dni.
rekonstrukcja włosów Power Repair Lipidium – ABSOLUT REPAIR Lipidium
Lissceutic to propozycja usługi wykonywanej przez fryzjera w salonie aby ujarzmić włosy niezdyscyplinowane. W zależności od stopnia uwrażliwienia włosa fryzjer zaproponuje odpowiednio dobraną usługę w wersji LIGHT dla włosów niezdyscyplinowanych, MEDIUM dla włosów niezdyscyplinowanych suchych i uwrażliwionych lub usługę dla włosów niezdyscyplinowanych bardzo grubych i bardzo suchych. W rezultacie włókno włosa zostaje perfekcyjnie wygładzone, włosy są chronione przed wpływem wilgoci a efekt wygładzenia utrzymuje się przez długi czas. Usługa ta nie jest zalecana do włosów cienkich.
 
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio