LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

RHONDA ALLISON „MINUS 10”
Zabieg nowej generacji

 

DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Gorąca nowość na rynku polskim!

Bezbolesna depilacja woskiem, którą pokochały dziesiątki gwiazd na całym świecie: Victoria Beckham, Beyonce, Kate Moss, Uma Thurman, Paris Hilton, Sienna Miller, Jennifer Lopez i wiele innych!

LYCON to australijskie, najbardziej ekskluzywne woski na świecie, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry,  a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień, dzięki czemu depilacja jest prawie bezbolesna.

Woski Lycon mają też działanie kojące, a skóra po zabiegu jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku.
Dzięki zawartości olejków zapachowych zabieg staje się zmysłową aromaterapią.

Dlaczego gdy wypróbujesz depilacji Lycon nie wrócisz do innej?
- Skuteczność i precyzja, usuwa włoski już te o długości 1 mm!*
- Dla większości klientów bezbolesna!
- Szczególnie cenione przy depilacji typu Brazilian!
- Przyjemne doznania: jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i wrażeń zapachowych.
- Udowodnione działanie pielęgnacyjne.
- Różne typy wosków – indywidualny dobór stosownie do potrzeb klienta.

* Dla partii ciała, które depiluje się z użyciem pasków (większe partie typu łydki lub plecy) wymagana długość włosków to min. 2 mm.

Skład i działanie pielęgnacyjne:
Znane na całym świecie woski LYCON powstają wyłącznie z najlepszych składników: naturalnych żywic, wosku pszczelego i olejków aromaterapeutycznych.Dzięki unikalnej technice ich produkcji oraz najwyższej klasy składnikom umożliwiają niezwykle dokładną depilację usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm, a jednocześnie są dla skóry wyjątkowo delikatne, odżywcze i kojące. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą cieszyć się po zabiegu jedwabiście gładką i miękką skórą.

Redukcja bólu:
Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji LYCON tkwi w kilku czynnikach:
- nowoczesnych metodach produkcji wosków z wykorzystaniem technologii dwutlenku tytanu i mikromiki,
- niesamowitej elastyczności wosków,
- niskiej nieparzącej temperaturze topnienia oraz wykorzystaniu specjalnych olejków. Olejek tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie  i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny.
- Nie bez znaczenia jest również działanie aromaterapeutyczne zawartych w woskach olejków, które pomagają w odprężeniu i złagodzeniu doznań.

Wyjątkowy rytuał:
 Doskonała jakość wosków, unikalne metody aplikacji, szeroka gama uzupełniających produktów  oraz pobudzająca zmysły aromaterapia sprawiają, że zabiegi depilacji LYCON stają się niepowtarzalnym rytuałem pielęgnacyjnymi  i relaksacyjnym.

Woski LYCON nie tylko zapewniają niepowtarzalne doznania dotykowe i wizualne poprzez swoją elastyczność i bogactwo kolorów, ale jednocześnie relaksują dzięki zawartości olejków zapachowych, które po podgrzaniu wypełniają atmosferę w pomieszczeniu.

Cały zabieg dzięki odpowiedniej oprawie jest niepowtarzalny i ekskluzywny.

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2018 Studio Deyla | projekt: ADF Studio