LIPORADIOLOGIA
Innowacja w kształtowaniu sylwetki

   
 

KARBOKSYTERAPIA
Terapia dwutlenkiem wegla

   
 

OXYBRAZJA
Zabieg z użyciem tlenu

 

DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Gorąca nowość na rynku polskim!

Bezbolesna depilacja woskiem, którą pokochały dziesiątki gwiazd na całym świecie: Victoria Beckham, Beyonce, Kate Moss, Uma Thurman, Paris Hilton, Sienna Miller, Jennifer Lopez i wiele innych!

LYCON to australijskie, najbardziej ekskluzywne woski na świecie, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry,  a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień, dzięki czemu depilacja jest prawie bezbolesna.

Woski Lycon mają też działanie kojące, a skóra po zabiegu jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku.
Dzięki zawartości olejków zapachowych zabieg staje się zmysłową aromaterapią.

Dlaczego gdy wypróbujesz depilacji Lycon nie wrócisz do innej?
- Skuteczność i precyzja, usuwa włoski już te o długości 1 mm!*
- Dla większości klientów bezbolesna!
- Szczególnie cenione przy depilacji typu Brazilian!
- Przyjemne doznania: jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i wrażeń zapachowych.
- Udowodnione działanie pielęgnacyjne.
- Różne typy wosków – indywidualny dobór stosownie do potrzeb klienta.

* Dla partii ciała, które depiluje się z użyciem pasków (większe partie typu łydki lub plecy) wymagana długość włosków to min. 2 mm.

Skład i działanie pielęgnacyjne:
Znane na całym świecie woski LYCON powstają wyłącznie z najlepszych składników: naturalnych żywic, wosku pszczelego i olejków aromaterapeutycznych.Dzięki unikalnej technice ich produkcji oraz najwyższej klasy składnikom umożliwiają niezwykle dokładną depilację usuwając uporczywe włoski nawet o długości 1mm, a jednocześnie są dla skóry wyjątkowo delikatne, odżywcze i kojące. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą cieszyć się po zabiegu jedwabiście gładką i miękką skórą.

Redukcja bólu:
Tajemnica redukcji bólu podczas depilacji LYCON tkwi w kilku czynnikach:
- nowoczesnych metodach produkcji wosków z wykorzystaniem technologii dwutlenku tytanu i mikromiki,
- niesamowitej elastyczności wosków,
- niskiej nieparzącej temperaturze topnienia oraz wykorzystaniu specjalnych olejków. Olejek tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie  i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny.
- Nie bez znaczenia jest również działanie aromaterapeutyczne zawartych w woskach olejków, które pomagają w odprężeniu i złagodzeniu doznań.

Wyjątkowy rytuał:
 Doskonała jakość wosków, unikalne metody aplikacji, szeroka gama uzupełniających produktów  oraz pobudzająca zmysły aromaterapia sprawiają, że zabiegi depilacji LYCON stają się niepowtarzalnym rytuałem pielęgnacyjnymi  i relaksacyjnym.

Woski LYCON nie tylko zapewniają niepowtarzalne doznania dotykowe i wizualne poprzez swoją elastyczność i bogactwo kolorów, ale jednocześnie relaksują dzięki zawartości olejków zapachowych, które po podgrzaniu wypełniają atmosferę w pomieszczeniu.

Cały zabieg dzięki odpowiedniej oprawie jest niepowtarzalny i ekskluzywny.

 
   
 
 

OFERTA

CENNIK

BONY UPOMINKOWE

PROMOCJE

PERSONEL GALERIA KONTAKT
 
 
   
 
 
  Copyright 2016 Studio Deyla | projekt: ADF Studio